Wykończenie wnętrz

Domy z Osiedla Malinowa można nabyć w wersji pod klucz w dwóch wariantach przygotowanych przez naszych renomowanych partnerów..

Wariant pierwszy (pakiet platynowy) zakłada profesjonalną pomoc w aranżacji wnętrza na każdym etapie prac, dzięki czemu Klient otrzymuje dom wyposażony we wszystko co niezbędne, aby poczuć się komfortowo w przestrzeni mieszkalnej. Dom jest wyposażony nie tylko we wszystkie zabudowy meblowe na wymiar, ale także w meble ruchome, oświetlenie a nawet dekoracje dobierane indywidualnie zgodnie z estetyką jego przyszłych mieszkańców. 

Wariant drugi (pakiet złoty) zakłada, że Klient otrzymuje dom gotowy do wprowadzenia z wykonanymi najtrudniejszymi i najbardziej czasochłonnymi pracami takimi jak prace budowlane czy stolarka na zamówienie, pozostaje jedynie radość z samodzielnego wyszukiwania mniejszych elementów wyposażenia wnętrza. 

Oba pakiety cechują się dużą elastycznością i dopasowaniem do potrzeb Klienta, dzięki czemu każdy z wykańczanych domów będzie miał indywidualny charakter.

Dodatkowo przygotowaliśmy opcje Premium w której indywidualny projekt przygotuje dla Państwa Agnieszka Buczkowska-Korlińska z zespołem Inter-Arch Architekci, laureaci wielu cenionych nagród.